PHOTO-2021-04-06-09-41-17_21

Bodrum Kumsal Düğünü

Bodrum kumsal düğünü için, eşsiz bir manzaraya sahip, doğayla baş başa, müstakil koydaki plaj restaurantımızda çok özel davetlere ve düğünlere; en ince detayları düşünülmüş bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

‘’Evet’’ ile başladı bir ömür sürecek mutluluk serüveniniz…

Böyle mutlu başlangıçlar tabi ki kutlamayı, sevdiklerinizle birlikte olmayı hak eder. Ve hemen sevdiğiniz dostlarınızla kadehlerinizi kaldırıp, heyecanınızı paylaştığınız, en özel gününüzü, en özel anılarınızı hayal etmeye başlarsınız.

‘’Bu yolculuğa ilk adımı atacağımız gün rüya gibi olmalı’’ dediğinizi duyar gibiyiz. Elbette öyle olmalı; kusursuz, muazzam ve eşsiz! Tam da hayalini kurduğunuz gibi mükemmel bir düğün (Wedding) organizasyonu…

Deniz, kumsal ve samimiyet,  dalga sesi, denizden esen ılık rüzgar tam da aradığım şey diyorsanız bir kumsal düğünü sizin için en doğru tercih olacaktır.

Ve tabi ki kumsal düğünlerinin vazgeçilmezi Bodrum sizler için tek ve en doğru adresi gösteriyor.

Sıra dışı bir düğün için Bodrum kumsal düğünleri her zaman özeldir. 

Bodrum’un en güzel koylarından biri olan Yalıkavak’ta kendinizi klişelerden uzak, romantik bir seremoni içinde hayal edin. Uçuşan tüller, mumlar, denizin kokusu ve çok daha fazlası… 

Bu büyüleyici atmosfer için Yalıkavak kumsal düğünü harika bir fikir değil mi? Masalın kahramanı olan çiftlerimizi farklı alternatiflerimiz ile şaşırtacak  kusursuz bir kumsal düğünü için biz hazırız, ya siz?

Ulaşım

Yalıkavak Şehir Merkezine 1 km. Yalıkavak Marinaya 2 km. Bodrum Merkez 18 km. Milas Bodrum Havalimanı’na 55 km uzaklıktayız. Bodrum otogardanYalıkavak minibüsleriyle Yalıkavak otogara gelip, Küdür minibüslerine aktarım yaptıktan 5 dakika sonra otelimize ulaşabilirsiniz.

Hava yolu ile gelmeyi tercih eden misafirlerimiz Milas havalimanından Muttaş servislerine binerek Bodrum otogara rahatlıkla gelebilirsiniz. Dilerseniz daha pratik bir ulaşım için sizlere özel transfer sağlayabiliriz. Yalıkavak otogardan kalkan minibüslerle Gümüşlük , Türkbükü ve Bodrum bölgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz