DELUXE TERRACE ROOM

Deniz manzaralı teraslı odalar..

Odalarımız 20 m2 genişliğindedir.  Full deniz manzaralı balkonlarıyla birlikte hemen önlerindeki teraslarda ayrı bir oturma grubu bulunan Deluxe Terrace Room bu yapısından dolayı aile ve arkadaş grupları için tercih sebebi olmaktadır. Terasta yapacağınız akşam sohbetleriniz havanın ve manzaranın güzelliğiyle sabahın ilk ışıklarına dek sürebilir.

Oda özelliklerimiz

Diğer Odalarımız

25 m2 giriş kat odalarımızdır. Plaja yakındır. Deniz ve doğa manzaralı balkonları, hemen dışarıya açılan düz ayak, pratik yapılarıyla Deluxe odalarımız gündelik hayatında merdiven tercih etmeyen misafirlerimiz için daha uygundur.

Odalarımız 20 m2’dir. Full deniz manzarası ile birlikte hemen önlerindeki ortak teras alanlarında oturma grubu bulunan Deluxe Terrace Room, bu yapısından dolayı aile ve arkadaş grupları için tercih sebebi olmaktadır.

25 m2’dir. Kendi özel balkonu bulunmaktadır.  Özerkliğine ve keyfine düşkün misafirlerimiz için tasarlanan bu odalarımızda, mavilikler içinde deniz manzaralı yatağınızda uyandığınızda dalga sesleri eşliğinde zaman dursun isteyeceksiniz.