Hotel

We invite you to an Aegean tale full of love, peace and romance in the heart of Bodrum, with a bed with a peaceful sea view, a detached balcony among the clouds, a beach embroidered like embroidery, a delicious breakfast table with local delicacies...

Bodrum’un en popüler bölgesinde bilinen beach club yapısından uzak dingin ve keyifli plajımızın; lokasyonu 2500 m2’lik özerk koy şeklindedir. Yapısı ve tarzıyla farklı olan plajımızın müdavimi olacaksınız. Siz güneşin tadını çıkarırken keyfinize gün boyu canlı dj performanslarıyla kaliteli müzikler eşlik ediyor olacak .Dinlenecek ve de eğleneceksiniz. Adıyla müsemma La local Beach, esintisiyle sizi serinletecek , nadiren de dalgalarıyla eğlendirecektir.

La Local Beach & Hotel 2017 yılı itibariyle; 12 adet deniz manzaralı deluxe odası ve 2500 m2 müstakil plajıyla kişiye özel hizmet anlayışını konuklarına sunmaya başlamıştır. Bodrum en gözde beldesi haline gelen Yalıkavak ;eğlence , restoran , beach club , giyim ve mücevherat alanlarında ülkemizin en başarılı markalarına ve dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapmaktadır. Otelin önünden başlayarak keyifli sahil yoluyla Palmarina’ya dek yürüyüşler yapabilir, otelin konumu itibariyle Bodrum’un en trend mekanlarına da pratik şekilde ulaşabilirsiniz.
Bodrum

Ege'nin İncisi Bodrum

Bodrum, Muğla’nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum’un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye’de değil, dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.

Bodrum, the pearl of the Aegean, which has hosted many civilizations for centuries in its lace-like coves and is home to the Mausoleum of Halicarnassus, one of the 7 wonders of the world, today makes people fall in love with itself with its narrow streets, original architecture, pink bougainvillea flowers wrapped around its white painted walls and unique sunset views. It is a world famous holiday destination.

Yalıkavak

Masmavi Suların Kucakladığı Huzur Dolu Liman

Yalıkavak solunda Kalymnos Adası, karşısında Leros Adası ve sağında Didim’e bakan açık denize hakim bir bölgedir. Bodrum’dan Yalıkavak’a gelirken sizi eşsiz manzarayla beraber tarihi yel değirmenleri karşılar; yel değirmenlerinden de anlayacağımız üzere Yalıkavak açık denizinden dolayı rüzgar alan bir bölgedir.

Yalikavak, which has become the most popular resort in Bodrum; It is home to the most successful brands of our country and world-famous brands in the fields of entertainment, restaurant, beach club, clothing and jewellery.

Sıkça Sorulan Sorulan

Başka sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin

Direkt bizimle irtibata geçilerek yapılan rezervasyonlarda %10 indirim uygulamaktayız.

You can make your payments with EFT, transfer, credit card, mail order and cash options.

Milas Havalimanı’na 55 km mesafedeki otelimize dilerseniz binek araçlarla , dilerseniz de VIP araçlarla rahat ve pratik şekilde ulaşımınızı sağlayabiliriz.

Odalarımızda çift kişilik yatak dışında tek kişilik yatak ya da ek yatak bulunmadığından dolayı kabul edemiyoruz.
Akşam yemeklerinizi Kallavi Restaunrat’ın A’la Carte menüsünden seçebilir, kumsalda ya da terasta servis alabilirsiniz.
Unfortunately, we do not have suitable conditions to host our little friends.
You can cancel your reservation free of charge up to 10 days before the date of stay.
Unfortunately, we do not have suitable conditions to host our little friends.