Kumsal Düğün Organizasyonlari

Bodrum kumsal düğünü için, eşsiz bir manzaraya sahip, doğayla baş başa, müstakil koydaki plaj restaurantımızda çok özel davetlere ve düğünlere; en ince detayları düşünülmüş bir şekilde ev sahipliği yapıyoruz. Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Düğün günü, herkesin hayatında en özel gündür. Bu nedenle hem yaşanan anlar unutulmaz olmalı hem de geleceğe yatırım hatıralar hayallerin üstünde karelerle dolmalı diye düşünülmektedir. Gelin damat ve aileler için unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak kumsallar konuklarını beklemektedir. Organizasyon firmaları ise size hayallerinizi aşan anlar yaşatabilmek için çalışmaktadır. Organizasyon firmanız, fotoğrafından, pastasına, sunumlardan müzik-eğlenceye kadar her şeyi sizin için düşünecektir.

Kumsal Düğün Planları Nereden Başlamalı?

Son yılların en güzel gelişmelerinden biridir kumsal düğünleri, herkes kusursuz organizasyon kendisinin olsun ister. Bunun en doğru yolu ise araştırılarak işinin uzmanı organizasyon firması bulmaktan geçmektedir. Kumsal düğünü organizasyonu yapanlar arasında doğru iletişin ön koşuldur, tecrübe ve hayal gücüne güvenilen kişiler seçilmelidir. Empati yeteneği yüksek kişilerle çalışarak kolaylıkla hayalinizdeki konsepti yaşayabilir, konuklarınıza da yaşatabilirsiniz. Düğün gününüzü eşsiz anılarınızı benzersiz karelerle süslemek elinizdedir. Kumsal düğünü, mekan ve davetiye seçiminden başlamalıdır. Organizasyon firmanız ortak seçim yapabilir, deniz çağrışımlı davetiyeleriniz, konuklarınız için ön bilgi niteliğinde olacaktır. Ardından mekanda kullanılacak alan, masa sandalye düzeni ile devam edebilmelidir. Çiçekten pastaya, gelin-damat masası için hazırlanacak özel mekan konseptine kadar şıklık ve zarafetin zirvede olması beklenmektedir.

Kumsal Düğünü Ortam Dizaynı

Kumsal düğünlerinde, ortam ve hazırlığı da çok önemlidir. Hem gelin-damat hem de konuklar rahat hareket edebilmeli, kendilerini deniz, kum ve gökyüzünün tamamen içinde hissedebilmelidir. Düğün yemekli mi, kokteyl mi yoksa sadece nikah şeklinde mi olacak belirlenmelidir. Bu düzene göre masa sandalye düzenlemesi, örtü özellikleri belirlenmelidir. Sosyal mesafe kuralları ihmal edilmemelidir. Wedding hazırlıkları arasında gelinlik ve damatlık seçimi de önemlidir. Aşırıya kaçmadan mekanın özelliklerine uygun olarak gelinliklerde uçuşan şifonlar, danteller ve ipekler kullanılabilmektedir. Damatlıklar aynı şekilde keten takımlar açık renkler mekanla bütünleşebilen özelliklere büründürülebilmektedir. Doğal halinde, dağınık, örgülü ya da çiçekli saç modelleri zarafetinizi zirveye taşıyacaktır. Ayakkabı olarak ister taşlı, süslü sandaletler ister platform topuklu fakat mutlaka kumda size rahatlık sağlayacak seçimler yapmalısınız. Damat aynı şekilde hem kıyafet hem de ayakkabı olarak mekana uygun tercihler yapabilmelidir.

Düğün Konseptinde Masa Sandalye Konumları

Kumsal düğünlerinde masa sandalye düzeni, mekana uyum sağlamalıdır. Kumsalda kurulan yemek, kokteyl masaları ya da nikah masası deniz görüş açısına göre hazırlanmalıdır. Mutlaka herkesin manzarayı görebilmesi gerekmektedir. Masa örtülerinden, sandalye örtülerine, masa süslerinden servis konseptine her şey bütünlük içinde hazırlanmalıdır. Gece düğünü olacak ise mutlaka gün batımı dikkate alınmalı ardından mekan ışıklandırması düşünülmelidir. Ülkemizde kumsal düğünlerine ev sahipliği yapacak pek çok kumsal mekan bulunmaktadır. Hangi şehir de ve kumsal-plaj da düğününüz olmasını istiyorsanız, organizasyon firmanıza bildirmeniz yetecektir. Kumsal düğün farkını yaşayabilmeniz için en güzel mekanları firmanız sizin için bulacak ve tüm hazırlıkları özenle yapacaktır. Size keyifle kendi hazırlıklarınızı yaparak orada bulunmak ve eşsiz bir düğünün prensesle prensi olabilmek kalacaktır.

Ulaşım

Yalıkavak Şehir Merkezine 1 km. Yalıkavak Marinaya 2 km. Bodrum Merkez 18 km. Milas Bodrum Havalimanı’na 55 km uzaklıktayız. Bodrum otogardanYalıkavak minibüsleriyle Yalıkavak otogara gelip, Küdür minibüslerine aktarım yaptıktan 5 dakika sonra otelimize ulaşabilirsiniz.

Hava yolu ile gelmeyi tercih eden misafirlerimiz Milas havalimanından Muttaş servislerine binerek Bodrum otogara rahatlıkla gelebilirsiniz. Dilerseniz daha pratik bir ulaşım için sizlere özel transfer sağlayabiliriz. Yalıkavak otogardan kalkan minibüslerle Gümüşlük , Türkbükü ve Bodrum bölgelerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz