Otelimiz

Huzur dolu deniz manzaralı bir yatak, bulutlar arasında müstakil bir balkon, nakış gibi işlenmiş düşler kurduran bir plaj, yöresel lezzetlerle donanmış leziz bir kahvaltı sofrasıyla, sizi Bodrum’un kalbinde aşk , huzur ve romantizim dolu bir Ege masalına davet ediyoruz…

Bodrum’un en popüler bölgesinde bilinen beach club yapısından uzak dingin ve keyifli plajımızın; lokasyonu 2500 m2’lik özerk koy şeklindedir. Yapısı ve tarzıyla farklı olan plajımızın müdavimi olacaksınız. Siz güneşin tadını çıkarırken keyfinize gün boyu canlı dj performanslarıyla kaliteli müzikler eşlik ediyor olacak .Dinlenecek ve de eğleneceksiniz. Adıyla müsemma La local Beach, esintisiyle sizi serinletecek , nadiren de dalgalarıyla eğlendirecektir.

La Local Beach & Hotel 2017 yılı itibariyle; 12 adet deniz manzaralı deluxe odası ve 2500 m2 müstakil plajıyla kişiye özel hizmet anlayışını konuklarına sunmaya başlamıştır. Bodrum en gözde beldesi haline gelen Yalıkavak ;eğlence , restoran , beach club , giyim ve mücevherat alanlarında ülkemizin en başarılı markalarına ve dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapmaktadır. Otelin önünden başlayarak keyifli sahil yoluyla Palmarina’ya dek yürüyüşler yapabilir, otelin konumu itibariyle Bodrum’un en trend mekanlarına da pratik şekilde ulaşabilirsiniz.
Bodrum

Ege'nin İncisi Bodrum

Bodrum, Muğla’nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum’un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye’de değil, dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.

Dantel gibi işlenmiş koylarında yüzyıllardır pek çok medeniyeti ağırlamış , Dünyanın 7 harikasından biri olan Halikarnas Mozolesi’ne ev sahipliği yapan Ege’nin incisi Bodrum, günümüzde daracık sokakları, özgün mimarisi, beyaz boyalı duvarlarına sarılı pembe begonvil çiçekleri ve eşsiz gün batımı manzaralarıyla insanı kendine aşık eden dünyaca ünlü tatil beldesidir.

Yalıkavak

Masmavi Suların Kucakladığı Huzur Dolu Liman

Yalıkavak solunda Kalymnos Adası, karşısında Leros Adası ve sağında Didim’e bakan açık denize hakim bir bölgedir. Bodrum’dan Yalıkavak’a gelirken sizi eşsiz manzarayla beraber tarihi yel değirmenleri karşılar; yel değirmenlerinden de anlayacağımız üzere Yalıkavak açık denizinden dolayı rüzgar alan bir bölgedir.

Bodrum en gözde beldesi haline gelen Yalıkavak; eğlence , restoran , beach club, giyim ve mücevherat alanlarında ülkemizin en başarılı markalarına ve dünyaca ünlü markalara ev sahipliği yapmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorulan

Başka sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin

Direkt bizimle irtibata geçilerek yapılan rezervasyonlarda %10 indirim uygulamaktayız.

Eft , havele , kredi kartı, mail order ve nakit seçenekleriyle ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Milas Havalimanı’na 55 km mesafedeki otelimize dilerseniz binek araçlarla , dilerseniz de VIP araçlarla rahat ve pratik şekilde ulaşımınızı sağlayabiliriz.

Odalarımızda çift kişilik yatak dışında tek kişilik yatak ya da ek yatak bulunmadığından dolayı kabul edemiyoruz.
Akşam yemeklerinizi Kallavi Restaunrat’ın A’la Carte menüsünden seçebilir, kumsalda ya da terasta servis alabilirsiniz.
Maalesef küçük dostlarımızı ağırlayacak uygun şartlara elverişli değiliz.
Konaklama tarihinden 10 gün öncesine kadar rezervasyonunuzu ücretsiz iptal edebilirsiniz.
Maalesef küçük dostlarımızı ağırlayacak uygun şartlara elverişli değiliz.