DELUXE BALCONY ROOM

Deniz manzaralı yataklar..

25 metrekare ve kendi özel balkonu bulunan odalarımızdır. Özerkliğine ve keyfine düşkün misafirlerimiz mavilikler içindeki deniz manzaralı yatağınızda uyandığınızda dalga şırıltılarını duyacak ve zaman dursun isteyeceksiniz. Geniş deniz manzarasına hakim müstakil balkonlarınız da sabah kahvaltılarınızı yapabilir , akşamları ise içkinizi yudumlayarak romantizmin tadını çıkarabilirsiniz.

Oda özelliklerimiz

Diğer Odalarımız

25 m2 giriş kat odalarımızdır. Plaja yakındır. Deniz ve doğa manzaralı balkonları, hemen dışarıya açılan düz ayak, pratik yapılarıyla Deluxe odalarımız gündelik hayatında merdiven tercih etmeyen misafirlerimiz için daha uygundur.

Odalarımız 20 m2’dir. Full deniz manzarası ile birlikte hemen önlerindeki ortak teras alanlarında oturma grubu bulunan Deluxe Terrace Room, bu yapısından dolayı aile ve arkadaş grupları için tercih sebebi olmaktadır.

25 m2’dir. Kendi özel balkonu bulunmaktadır.  Özerkliğine ve keyfine düşkün misafirlerimiz için tasarlanan bu odalarımızda, mavilikler içinde deniz manzaralı yatağınızda uyandığınızda dalga sesleri eşliğinde zaman dursun isteyeceksiniz.